Sies Sigorta Aracılık Hizmetleri, Cemal Hattat tarafından kurulmuştur. 2006 yılından bu yana Kasko/Trafik sigortası, İşyeri sigortası, Konut sigortası, Sağlık sigortası, Nakliye sigortası ve Mühendislik sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

 

Cemal Hattat New England College Üniversitesi İşletme Bölümünden 1986 yılında mezun oldu. 2006 yılında Sies Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı.

 

Sies Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

 

Sies Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Erenköy Allianz Sigorta Acentesi
SİES SİGORTA

Adres
19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. Gürsoylu Sok. Gazel Çıkmazı Müge Apt. 31/6 Erenköy İstanbul

Telefon
0 216 360 44 75
0 216 360 44 92(fax)

Copyright 2020 - Tüm hakları Allianz’a aittir.